KKTC Imparator gece kulübü

KKTC Imparator Gece Kulübü 2023

Imparator Kıbrıs, KKTC eğlence noktası olarak bilinen ve herkesin en çok tercih ettiği yerlerden biridir. Dünyanın pek çok yerinden insan gelmekte olup çoğunlukta Türk vatandaşlarının ziyaret ettiği ülke olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti eğlence sektöründe ön plandadır. Özellikle gece kulüpleri ve kumarhaneler için ziyaretçi akınına uğramaktadır. Imparator gece kulübü mekanlar arasında nam salmış ve kaliteli bir ortam sağlamaktadır.

Kıbrıs’ta bu kadar gece kulübü varken seçici olmak çok önemlidir. Eğlenmek için tercih edilen en nezih ve kaliteli olarak bilinen mekânımız Kıbrıs İmparator Gece Kulübüdür. İmparator Kıbrıs iç dizayn kalitesi ve temizliği ile ön plandadır. Kulübümüze 21 yaşından küçük hiç bir kişi giriş yapamamaktadır. Ayrıca mekanımıza damlı damsız giriş gibi bir kontrol söz konusu değildir.

imparator gece kulübü

Kıbrıs Imparator Gece Kulübü Fiyatları

Her misafirin merak ettiği konu fiyat konusudur. Katalog paylaşımlarının üzerine konuşulan fiyat bilgisi özel olarak ekibimiz tarafından sizlere iletilmektedir. Girişlerde alınan ücret karşılığı verilen biletiniz ile içeride 1 ücretsiz yerli içki hakkınız bulunmaktadır. Dans şovlarını izlediğiniz sırada içkinizi yudumlayıp keyfin tadını çıkartabilirsiniz. Anlık beğendiğiniz bayanlar ile mekanımızda bulunan odalarımızda konaklama ücreti ödemeden görüşme sağlayabilirsiniz.

Görüşmeler sadece 1 saat veya program şeklinde yapılmaktadır. Saatlik ücretler 2000 tl ile 2500 tl arasında değişirken, program ücretleri 4000 tl ile 6000 tl arasında değişmektedir. Kesinlikle pazarlık tarzı görüşmeler için kendinizi yormamalısınız. Biliyorsunuz ki zevkin pazarlığı yapılmaz.

Kıbrıs İmparator Gece Kulübüne Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Kıbrıs Lefkoşa Alayköy konumunda bulunan Kıbrıs İmparator Gece Kulübü ulaşım olarak çok rahat bir pozisyonda değildir. Ercan havalimanına yakınlığı sayesinde özel araçlarımız ile sizlere ulaşım kolaylığı sağlamaktayız. Konaklama için ön planınızı yaptıysanız bizimle iletişime geçerek tüm işlemlerinizi rezervasyon yapabilirsiniz.

İmparator Kıbrıs Lefkoşa merkezine de yakın olduğundan dolayı en seçkin gece kulübüdür. Ercan hava alanından VİP araç hizmeti ile Gece Kulübümüze ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz taksinizi kendinizde tutabilir ve mekanımız ulaşabilirsiniz. Ercan havalimanında bulunan araç kiralama hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Daha kolay olmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kıbrıs İmparator Gece Kulübü Hakkında

Kıbrıs İmparator Gece Kulübü özel dans şovları ile müşterilerine sıcak dakikalar yaşatmakla birlikte sunduğu alkol menüsü ile de büyük ilgi çekmektedir. Çalışan bayanlar özenli, bakımlı, temiz ve oldukça güzeldir. Gece kulübümüz olarak çalışanlarımıza belirli süre eğitim vermekteyiz. Bayanlarımızda bizler gibi müşteri memnuniyetine önem vermektedirler.

Imparator Kıbrıs olarak müşterilerimize %100 güven ve memnuniyet garantisi sunuyoruz. Çeşitli alkol menüsü ve renkli dans şovları DJ canlı performanslara en hesaplı fiyat aralığı ile sahip olmak için sizleri de kulübümüze bekliyoruz. Imparator night club yöneticileri ve çalışanları olarak bizleri tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkürlerimizi iletmekten mutluluk duyarız.

HEMEN ARA
× ÇEVRİMİÇİ